HUPX

Energy Business Motion

Állásajánlatok

A HUPX Zrt. a közép-kelet-európai régióban elismert, innovatív, vezető pozíciót betöltő magyar „áramtőzsde” működtetője. Szabályozottságával, átlátható kereskedelmi kereteivel elősegíti a magyarországi villamosenergia-piac biztonságos üzemelését, likviditásának erősítését, hatékonyságának növelését.

A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zrt. 2010 júliusában, a MAVIR ZRt. leányvállalataként alakult, az MVM Csoport tagjaként.

A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zrt.

munkatársat keres

JUNIOR PIACI ELEMZŐ ÉS OPERÁTOR

munkakörbe

Feladatok:

  • A villamosenergia-kereskedés nyomon követése
  • Kapcsolattartás piaci szereplőkkel, üzleti partnerekkel
  • Elemzések, prezentációk készítése
  • Részvétel termékfejlesztési projektekben
  • Részvétel nemzetközi projektmunkákban
  • A villamosenergia-piacok kereskedési rendszereinek működtetése

Elvárások:

  • Gazdasági vagy műszaki főiskolai/egyetemi végzettség
  • MS PowerPoint, Word, Excel alkalmazások erős felhasználói szintű kezelése
  • Angol nyelv aktív, középfokú ismerete, szóban és írásban is

Készségek:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Fejlődési igény, motiváltság
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság

Előny:

  • Energetikai szektor ismerete, az energetikai szektorban szerzett tapasztalat
  • MS Excel VBA programozási ismeretek
  • 1-2 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör
  • Dinamikusan fejlődő szervezet, fiatalos csapat
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben
  • Belvárosi, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Egyéb:

Teljes munkaidős foglalkoztatás

Kezdés:

Azonnal

Magyar- és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével a karrier@hupx.hu e-mail címre várjuk.