HUPX

Energy Business Motion

Állásajánlatok

  • Piacfejlesztési szakértő

    A HUPX Zrt. a közép-kelet-európai régióban elismert, innovatív, vezető pozíciót betöltő magyar „áramtőzsde” működtetője. Szabályozottságával, átlátható kereskedelmi kereteivel elősegíti a magyarországi villamosenergia-piac biztonságos üzemelését, likviditásának erősítését, hatékonyságának növelését. A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zrt. a MAVIR ZRt. leányvállalata, az MVM Csoport tagja.

    A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zrt.

    munkatársat keres

    PIACFEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ

    munkakörbe

    Munkatársunk munkavégzése során nemzetközi környezetben nyerhet közvetlen betekintést az energiatőzsdék speciális világába. A pozíció betöltésével lehetősége nyílik a villamosenergia-piacok e dinamikusan fejlődő területének tovább formálására.

    Feladatok:

    • A piacok fejlesztésére irányuló törekvésekben aktív közreműködés, fejlesztési elképzelések kidolgozása, vezetői döntések előkészítése.
    • Fejlesztési szervezeti egység által koordinált projektmunkákban való részvétel, projekt- munkacsoportok koordinációja, szakmai felügyelete.
    • Nemzetközi tőzsdei együttműködésben való részvétel.
    • Kapcsolattartás piaci szereplőkkel, szolgáltató partnerekkel.
    • Elemzések, prezentációk, jelentések készítése.

    Elvárások:

    • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség
    • Villamosenergia szektor ismerete
    • Jó elemzőképesség
    • Magas szintű MS Office ismeretek
    • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban

    Készségek:

    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Csapatszellem
    • Fejlődési igény, motiváltság
    • Jó kommunikációs készség, rugalmasság
    • Informatikai érdeklődés

    Előny:

    • Az energetikai szektorban szerzett tapasztalat
    • MS Excel VBA programozási ismeretek
    • 1-2 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

    Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör
    • Dinamikusan fejlődő szervezet, fiatalos csapat
    • Munkavégzés nemzetközi környezetben
    • Belvárosi, modern munkakörnyezet

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XIII. kerület

    Egyéb:

    Teljes munkaidős foglalkoztatás

    Kezdés:

    Azonnal

    Magyar- és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével a karrier@hupx.hu e-mail címre várjuk.