HUPX

Energy Business Motion

Állásajánlatok

  • PIACI ELEMZŐ MUNKATÁRS

    A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zártkörűen Működő Részvénytársaság

    munkatársat keres

    PIACI ELEMZŐ MUNKATÁRS

    munkakörbe

    Feladatok:

    • A kereskedéshez kapcsolódó napi operatív feladatok ellátása
    • Nemzetközi munkacsoportokban való részvétel
    • Működtetési folyamatok karbantartása
    • Elemzések, jelentések, riportok készítése
    • Kapcsolattartás piaci szereplőkkel, társ szervezetekkel
    • Adatbázisok kialakítása, karbantartása
    • Prezentációk, előterjesztések készítése
    • Fejlesztési csoport által koordinált projekt munkákban való részvétel

    Elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
    • Angol nyelv középfokú ismerete (hasznos második idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
    • Lehetőség szerint 1-2 év releváns munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
    • MS Office megbízható ismerete

    Készségek:

    • Megbízhatóság, precizitás, alaposság
    • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
    • Proaktivitás, eredményorientáltság
    • Nyitottság, csapatmunka

    Amit kínálunk:

    • Kihívásokkal teli, változatos-, nagy önállósággal járó felelősségteljes munkakör
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Dinamikusan fejlődő szervezet

    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

    Egyéb: Teljes munkaidős foglalkoztatás, www.hupx.hu

    Kezdés: Azonnal

    Jelentkezés módja: Magyar- és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a bérigény megjelölésével a karrier@hupx.hu címre várjuk

CEEGEX Zrt. nyitott pozíziók

Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat a HUPX Zrt. a https://hupx.hu „Adatvédelem” oldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezelje.