HUPX

Energy Business Motion

Állásajánlatok

  • HR MUNKATÁRS

    A HUPX Zrt. a regionális szinten vezető pozíciót betöltő, innovatív magyar villamosenergia-tőzsde működtetője. Szabályozottságával, átlátható kereskedelmi kereteivel elősegíti a magyarországi villamosenergia-piac biztonságos üzemelését, likviditásának erősítését, hatékonyságának növelését.

    A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zrt. a MAVIR ZRt. leányvállalata, az MVM Csoport tagja.

    A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zártkörűen Működő Részvénytársaság

    munkatársat keres

    HR MUNKATÁRS

    munkakörbe

    Feladatok:

    • A HUPX Csoport (HUPX Zrt., CEEGEX Zrt., HUDEX Zrt.) HR tevékenységének ellátása
    • A toborzás és kiválasztás teljes körű folyamatához kapcsolódó feladatok elvégzése
    • Munkaviszony létesítéssel, munkaviszony megszüntetéssel kapcsolatos egyeztetések, a vonatkozó szerződések, jognyilatkozatok elkészítése
    • Munkajogviszony alatt történő változások kezelése, dokumentálása
    • Munkajogi tevékenységhez kapcsolódó szakértői feladatok ellátása
    • Oktatás, képzés szervezése Béren kívüli juttatási rendszer működtetése
    • A teljesítményértékelési rendszer koordinálása
    • Foglalkozás-egészségügyhöz kapcsolódó feladatok elvégzése
    • Munkaügy, bérszámfejtés koordinálása, bérszámfejtés ellenőrzése

    Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
    • Munkajogi és munkaügyi ismeretek
    • MS Office felhasználói szintű ismerete és aktív használata
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    Készségek:

    • Megbízhatóság, precizitás
    • Rendszerszemlélet
    • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség
    • Proaktivitás
    • Terhelhetőség

    Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő szervezet
    • Komplex-, változatos-, kihívásokkal teli, nagy önállósággal járó felelősségteljes munkakör
    • Versenyképes juttatási csomag

    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

    Egyéb: Teljes munkaidős foglalkoztatás

    Kezdés: Azonnal

    Magyar- és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a bérigény megjelölésével a karrier@hupx.hu címre várjuk.

Ceegex Zrt. nyitott pozíciók

Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat a HUPX Zrt. a https://hupx.hu „Adatvédelem” oldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezelje.