HUPX

Energy Business Motion

Állásajánlatok

A HUPX Zrt. a közép-kelet-európai régióban elismert, innovatív, vezető pozíciót betöltő magyar „áramtőzsde” működtetője. Szabályozottságával, átlátható kereskedelmi kereteivel elősegíti a magyarországi villamosenergia-piac biztonságos üzemelését, likviditásának erősítését, hatékonyságának növelését.
A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zrt. 2010 júliusában, a MAVIR ZRt. leányvállalataként alakult, az MVM Csoport tagjaként.

A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zrt.

munkatársat keres

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

munkakörbe

Feladatok:

  • Ügyfelek oktatásának szervezése, lebonyolítása
  • Szerződések kezelése, iktatás, vevőadatbázis frissítés
  • Az értékesítési területet érintő egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Érintett központi e-mail fiókok kezelése
  • Ügyfelek dokumentumainak adminisztrálása, tagi belépési folyamat támogatása
  • Email-es és telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Alkalmanként ügyféllátogatások, vendéglátások, egyéb programok szervezésében való részvétel
  • Értékesítési terület támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi ügyfelekkel napi szintű kapcsolattartás angol nyelven)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Készségek:

  • Kiváló kommunikációs-, szervező- és együttműködő készség
  • Pontos-, precíz- és hatékony munkavégzés
  • Proaktív, lelkes hozzáállás
  • Alkalmazkodó készség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör
  • Dinamikusan fejlődő szervezet, fiatalos csapat
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves munkatapasztalat
  • Energetikai szektor ismerete, az energetikai szektorban szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Egyéb:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Kezdés:

  • Azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy magyar- és angol nyelvű önéletrajzát motivációs levelét, a bérigény megjelölésével a karrier@hupx.hu címre küldje.